UNITEK produkuje farby Pantone w oparciu o wzorce cyfrowe PantoneLive od 2016 roku

O nas – Nasz kolorowy Świat Pantone

Gdzie jesteśmy

Dostarczamy naszym klientom najwyższej jakości farby Pantone, zapewniając doskonałą precyzję koloru i jego wysoką powtarzalność.

Produkujemy farby offsetowe konwencjonalne, UV i LED. Produkty wytwarzane przez UNITEK nadają się idealnie do produkcji opakowań na kosmetyki, leki i całą grupę artykuły Premium. Wytwarzane farby offsetowe nie zawierają olejów mineralnych.

Produkujemy także farby niskomigracyjne do produkcji opakowań spożywczych. Oparcie technologii produkcji farb o bazy i pigmenty firmy Sun Chemical gwarantuje szeroką certyfikację farb. Farby te posiadają certyfikat ISEGA i Nestle.

Osobnym działem jest produkcja farb Pantone dla drukarni flexo stosujących technologię utrwalania UV.

Nasze kompleksowe rozwiązania kolorystyczne pozwalają klientom osiągnąć doskonałe rezultaty w produkcji. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy norm branżowych. Jesteśmy dumni z naszych wyrobów i ich wysokiej jakości oraz powtarzalności.

Ciągłe dążenie do celu - to droga wiodąca do sukcesu wybrana przez naszą firmę. Zawsze idziemy do przodu, nigdy nie stoimy w miejscu.

Gdzie chcemy być

Naszą wizją jest osiągnięcie pozycja lidera w produkcji najlepszych farb mieszanych dla przemysłu poligraficznego w regionie.

Myślimy, że możemy to osiągnąć poprzez zwiększenie integracji przepływu danych cyfrowych o kolorze produkowanej farby pomiędzy mieszalnią a zleceniodawcą. To kolorystyczne Workflow to ścieżka kontroli jakości i walidacji urządzeń pomiarowych używanych w pracy – od momentu wytworzenia farby w mieszalni, do momentu kontroli jakości wydrukowanego zlecenia – w oparciu o dane cyfrowe umieszczone w chmurach.

Ten poziom cyfryzacji obsługi produkcji, jest już obecnie używany w naszej pracy. Jednak chcemy go dalej rozwijać oraz upowszechnić u większości naszych klientów.

Produkujemy najlepsze farby Pantone, to inni podążają drogą, którą my wybraliśmy.
UNITEK jako lider produkcji farb Pantone dla drukarni opakowaniowych.

Wyprodukujemy

farby Pantone dopasowane

do Twoich potrzeb!

Napisz do nas

Kolory otaczają każdego z nas - Mieszalnia Farb Pantone UNITEK wprowadzi Cię w świat kolorów Pantone

Specjalizujemy się w produkcji farb mieszanych dla przemysłu poligraficznego i produkcji opakowań klasy Premium. Produkujemy farby Pantone offsetowe i flexo UV.

Menu

Adres

ul. Kościuszki 59B,

32-540 Trzebinia

Kontakt

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Właścicielem strony jest UNITEK – wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2024 UNITEK