UNITEK produkuje farby Pantone w oparciu o wzorce cyfrowe PantoneLive od 2016 roku

oraz inne aspekty związane z szeroko pojętą wiedzą dotyczącą barwy — nie tylko kolorów Pantone

Nasze wiedza o kolorach Pantone 

27 marca 2024
Aby zrozumieć mechanizm powstawania koloru w druku offsetowym, musimy zasadniczo skupić się na dwóch podstawowych zagadnieniach związanych z drukiem. Pierwszym zasadniczym aspektem druku jest technika rastrowania obrazu i reprodukowanie go
10 stycznia 2024
Historia systemu kolorów Pantone Pierwszy wzornik Pantone, znany jako „Pantone Matching System" (PMS), został wprowadzony w 1963 roku przez Lawrence'a Herberta, który był założycielem Pantone Inc. Wzornik ten był odpowiedzią
03 stycznia 2024
Przestrzeń barwna Lab to model opisu koloru stworzony w roku 1948 przez amerykańskiego naukowca Richarda Sewalla Huntera, a zmodyfikowana do obecnego kształtu (CIE 1976 Lab*) przez Międzynarodową Komisję Oświetlania (CIE).

Specjalizujemy się w produkcji farb mieszanych dla przemysłu poligraficznego i produkcji opakowań klasy Premium. Produkujemy farby Pantone offsetowe i flexo UV.

Menu

Adres

ul. Kościuszki 59B,

32-540 Trzebinia

Kontakt

To jest element tekstowy. Kliknij ten element dwukrotnie, aby edytować tekst. Możesz też dowolnie zmieniać rozmiar i położenie tego elementu oraz wszelkie parametry wliczając w to tło, obramowanie i wiele innych. Elementom tekstowych możesz też ustawić animację, dzięki czemu, gdy użytkownik strony wyświetli je na ekranie, pokażą się one z wybranym efektem.

Właścicielem strony jest UNITEK – wszystkie prawa zastrzeżone. Copyright © 2024 UNITEK